Volný čas

Home Volný čas Volný čas

Jeseníky se na vás těší, kam vyrazíte?

Spousta možností hned v okolí našich apartmánů, a když sednete do auta, nebudete už vůbec vědět, kam dřív. Tady máte malou inspiraci, jak si užít Jeseníky naplno v každém období. Jedno je tady totiž jisté, nuda rozhodně nehrozí.

Na kolo

Nasedněte na kolo hned u našich apartmánů, nebo se můžete kousek přiblížit autem a vyrazit z některého z výchozích cyklostezkových míst. Jeseníky jsou pro cyklisty jako dělané, a vám tak bude stačit se jen nechat unášet nádhernou okolní přírodou. Kam tedy na kole?

Více info
Na turistiku

Batoh? Sbalený! Nohy? Připravené! Tak hurá za dobrodružstvím v jesenických horách. Stačí si vybrat jen správný cíl a zbytek už nechte na přírodě, která vám bude tím nejpovolanějším průvodcem. Kam vyrazit na pěší výlet?

Více info
Na lyže

Jeseníky v zimě, to je ráj pro lyžaře. Ať už si chcete pořádně zařádit nebo třeba naučit lyžovat děti, tady si vyberete. Skiareál Čerťák je pár kroků od apartmánů, anebo si můžete vybrat z mnoha sjezdovek v okolí. Tak kde si zalyžujete?

Více info
Za kulturou

Počasí v horách může někdy trochu pozlobit. Ale to není důvod zůstávat doma. V blízkém i širším okolí je toho tolik co objevovat, i když to za oknem vypadá všelijak. Podívejte se na naše tipy, kam vyrazit za kulturou.

Více info