Na lyže

Kam na lyže

Na lyže

Jeseníky v zimě, to je ráj pro lyžaře. Ať už si chcete pořádně zařádit nebo třeba naučit lyžovat děti, tady si vyberete. Skiareál Čerťák je pár kroků od apartmánů, anebo si můžete vybrat z mnoha sjezdovek v okolí. Tak kde si zalyžujete?

Skiareál Čerťák
Rodinný skiareál, který můžete vidět i z oken vašich apartmánů. Dojdete k němu do pár minut, nasadíte lyže a už to může svištět. Čerťák je ideální pro méně zkušené jezdce, nebo když chcete učit lyžovat vaše dětičky. Čekají na vás široké sjezdovky i pohodlná lanovka.

Skiareál Čerťák


Skiareál Kopřivná
Právě tady je nejdelší sjezdovka v údolí Malé Morávky. Těšit se můžete také na moderní šestisedačkovou lanovku a třeba i ikonické večerní lyžování na skvěle nasvícené sjezdovce. Až budete mít těžší nohy, odpočinete si v restauraci či baru, kde je radost si chvíli posedět a zahřát se.

Skiareál Kopřivná


Skiareál Karlov
Celkem 12 km sjezdovek, které jsou šikovně propojené a slibují nejrůznější obtížnosti pro jezdce zkušené i začínající. Potěší vás pohodlná sedačková lanovka i možnost večerního lyžování.

Skiareál Karlov


Praděd (Ovčárna)
Víte, že na Pradědu je nejvýše položený skiareál v České republice? Užijte si právě tam krásnou lyžovačku s okouzlujícími výhledy na nekonečné lesy v okolí.

Praděd


Běžecké trasy
Těch tu je tolik, že je za jeden pobyt u nás určitě nestihnete oběhnout. Mezi ty nejznámější patří středisko Červenohorské sedlo, odkud se můžete vydat prakticky kamkoli. Spoustu krásných okruhů nejrůznějších náročností najdete také u výchozího bodu motorestu Skřítek.