Vyberte si svůj apartmán

Home Apartmány Apartmány Smrkový Vrch

Každý je jiný a přece mají jedno společné. Komfortní vybavení a pohodlí, které po výletu či lyžování opravdu oceníte. Vyberte si místo, kde si odpočinete a naberete nové síly, ať už cestujete s partnerem, rodinou či kamarády nebo i s pejskem.

Apartmán Rejvíz

Preferujete přízemí? Apartmán Rejvíz 2+kk je pro vás jako dělaný. Krásné pohodlí v něm najde čtyřčlenná rodinka i 6 kamarádů. Čeká na vás mimo jiné koupelna s podlahovým topením a sprchovým koutem, plně vybavená kuchyň, myčka, kávovar, smart TV... A také parádní balkon, na kterém můžete relaxovat. 

Více info
televizewi-fizvířata povolenakávovarmyčkaparkovánívhodné pro rodinyterasa/balkon
Apartmán Vřesník

Ideální volba pro pár nebo mladou rodinu s malým dítětem. Budete v přízemí, takže žádný problém s kočárkem. V apartmánu 1+kk se těšte na prostorný balkon. V zimě vás zahřeje podlahové topení, k vašemu pohodlí přispěje komfortní výbava se vším, co můžete potřebovat.

Více info
televizewi-fizvířata povolenakávovarmyčkaparkovánívhodné pro páryterasa/balkonvysoušeč
Apartmán Jezerník

Potřebujete pořádný prostor? V apartmánu Jezerník 2+kk+1 bude mít každý člen vaší výletní skupiny místa opravdu dost. Na naše hosty zde čeká mimo jiné veliká koupelna se sprchou a sedátkem a opěradlem u WC, stejně jako dveře uzpůsobené pro průjezd invalidního vozíčku. Apartmán je tak vhodný pro seniory, ale třeba i pro rodinu s více dětmi, protože tu budete mít i další místnost použitelnou jako šatnu či hernu. Podlahové topení ve všech místnostech zahřeje na těle, balkon zase na duši.

Více info
televizevhodné pro vozíčkářewi-fikávovarmyčkaparkovánívhodné pro rodinyterasa/balkon
Apartmán Šerák

Pejskaři, pozor, tohle je místečko pro vás. Apartmán Šerák 2+kk je dostatečně velký, aby přivítal 4 hosty i se čtyřnohým kamarádem. Kromě plné výbavy vás čeká příjemné podlahové topení a 2 balkony. Z jednoho je navíc výhled přímo na Praděd. Zažijete romantiku, kterou jinde těžko najdete.

Více info
televizewi-fizvířata povolenakávovarparkovánívhodné pro rodinyterasa/balkon

Užijte si Jeseníky v dokonalém pohodlí

Free Wifi

Ve všech prostorách apartmánů.

Parkování zdarma

Přijedete rovnou k nám.

Sjezdovka 500m

To dojdete i v lyžácích.

Jeseníky na dosah

Vyžití v okolí i v horách.

Prohlédněte si, jak to u nás vypadá

Kde nás najdete?